İstanbul Diyaliz Merkezi

İstanbul’da yaşıyorsanız ve İstanbul diyaliz merkezleri arasında en kaliteli ve en güvenilir merkezi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Boğaziçi Diyaliz Merkezi, siz hastalarımıza alanında uzman ve son derece güvenilir ekibi ile en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Sizler de İstanbul diyaliz tedavisi olmak istiyorsanız siz hastalarımız için her detayı düşünen özel diyaliz merkezimizi tercih edebilirsiniz. Özel diyaliz merkezimizin SGK ile olan anlaşması sayesinde İstanbul hemodiyaliz merkezleri arasındaki en özel diyaliz hizmeti imkanlarını oldukça uygun fiyatlar karşılığında deneyimleme şansına sahip olabilirsiniz. Diyaliz hastanın hayatında düzenli olarak devam eden bir rutindir. Bu sebeple bazen psikolojik olarak yıpratıcı olabilir. İşte bu psikolojik yıpranmaların ve bunalmaların önüne geçebilmek adına diyaliz aldığınız ortamın bir o kadar rahatlatıcı ve konforlu olması ve bunu yaparken de diyaliz tedavisi ücretleri açısından sizi yormayacak fiyatlar sunulması gerekmektedir. Bizler siz hastalarımıza LCD TV ve Wi-Fi erişimi ile oldukça konforlu bir diyaliz süreci geçirmenizi en uygun diyaliz fiyatı imkanları ve SGK kapsamı ile sağlıyoruz. Sizler de hem alanında tecrübeli ve deneyimli personel kadrosundan hizmet almak hem de geliş ve gidişlerinizde servis hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız Boğaziçi Diyaliz Merkezi sizler için en uygun seçenek olacaktır.

Adres: Kaynarca, Sahil Blv No:49, 34890 Pendik/İstanbul

İstanbul Hemodiyaliz Merkezi

Böbrek yetmezliği problemi yaşıyorsanız sizler de İstanbul hemodiyaliz merkezleri arasından bizleri seçerek bu ayrıcalıklı tedavi sürecinin bir parçası olabilirsiniz. İstanbul hemodiyaliz tedavisi almak için seçeceğiniz diyaliz merkezinin bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Bunlardan bazıları da alanında deneyimli bir kadro tarafından hizmet verilmesi ve merkezin hastaya sunduğu hizmetin konforu olarak karşımıza çıkabilir. İstanbul özel diyaliz merkezleri arasında iklimlendirme sisteminin sağlıklı olmasına kadar en titiz çalışan diyaliz merkezlerinden birisi olarak Boğaziçi Diyaliz Merkezi’ni tercih edebilirsiniz. İstanbul özel hemodiyaliz merkezleri arasında yer alan Boğaziçi Diyaliz Merkezi, SGK ile anlaşmaya sahip olduğu için bu kaliteli hizmeti oldukça uygun fiyatlar karşılığında alma şansına sahip olabilirsiniz. Siz de uygun İstanbul diyaliz fiyatları ile oldukça sağlıklı bir ortamda hiç sıkılmadan diyaliz tedavisi almak istiyorsanız sizin için en doğru adres Boğaziçi Diyaliz Merkezi olacaktır. İstanbul diyaliz ücretleri arasında oldukça uygun bir fiyat ile hizmet veren merkezimiz sayesinde sağlığınızı ihmal etmeyin. İstanbul özel diyaliz merkezleri ücretleri, artık SGK anlaşmasına sahip olan Boğaziçi Diyaliz Merkezi ile korkutucu değil. Çünkü sizler de bu kaliteli hizmeti özel diyaliz merkezimizde oldukça uygun İstanbul diyaliz seans ücreti karşılığında alabilirsiniz. Hayatınızın bir parçası haline gelmiş diyaliz tedavisinde en iyi hizmeti almaya layıksınız. Sizler de hemen şimdi sayısız ayrıcalıklarımızdan yararlanarak diyaliz tedavisi görmek istiyorsanız Boğaziçi Diyaliz Merkezi’ni tercih edebilirsiniz. Boğaziçi Diyaliz Merkezi’nde siz hastalarımıza yılları aşkın tecrübemizle en kaliteli şekilde diyaliz tedavisi hizmeti sunmaktayız. Sizler de tamamen yeni nesil teknoloji ile donatılmış olan diyaliz merkezimizi tercih ederek herhangi bir ücret farkı olmadan oldukça deneyimli ve kaliteli bir kadrodan hizmet alabilirsiniz. Artık sıkıcı ve bunaltıcı bir tedavi haline gelmeden evinizin konforunda diyaliz tedavisi hizmetinden yararlanabileceksiniz. Biz Boğaziçi Diyaliz Merkezi kadrosu olarak sizlere en iyi ve en kaliteli şekilde yardımcı olacağımızı temin ediyoruz. Sizler de içiniz rahat bir şekilde İstanbulda özel hemodiyaliz merkezi kapsamında bir diyaliz tedavisi almak için Boğaziçi Özel Diyaliz Merkezi’ni tercih edebilir ve diyaliz merkezi hizmetleri için Anadolu yakasında PendikKartalMaltepeTuzla, Kurtköy gibi pek çok yakın bölgeden bize ulaşarak yararlanabilirsiniz.

Vücudumuzda birbirinden önemli pek çok organımız bulunmaktadır. Bu organlarımızdan yalnızca birinde bile bir problem ortaya çıkarsa vücudumuzun işleyişinde aksaklıklar meydana gelir. Vücudumuzda yer alan en önemli organlardan biri de böbreklerdir. Böbreklerimiz kanımızda bulunan toksinleri, fazla tuzu ve atık maddeleri vücudumuzdan uzaklaştırmaya yardımcı olur. Böbrekler sayesinde kanımız bu zararlı maddelerden temizlenir ve sağlıklı birer birey olarak hayatımıza devam ederiz. Fakat bazen böbreklerde sorun ortaya çıkabilir ve bu durumda kanımızdaki atık maddelerden kurtulmamız için dışarıdan bir yardıma ihtiyaç duyarız. Artık her geçen gün daha da gelişen teknoloji sayesinde tıpta çaresiz pek bir konu kalmamıştır. Yeni nesil teknoloji ile oluşturulmuş diyaliz aleti sayesinde böbrek yetmezliği yaşayan kişiler artık rahat bir nefes alabilir çünkü böbreklerin yerine getiremediği bu görevleri yerine getirmeye yardımcı bir alet var. Diyaliz makineleri sayesinde ülkemizde pek çok böbrek yetmezliği yaşayan birey hayat kalitesi düşmeden yaşamına devam edebilmektedir. Diyaliz makineleri böbreklerin yerine getiremediği bu görevlerde vücuda yardımcı olmaktadır. 

Galeri
İstanbul Diyaliz Merkezi