<style>.lazy{display:none}</style> Tuzla Diyaliz Merkezi -

Tuzla Diyaliz Merkezi

Böbrek yetmezliği sorunu yaşıyorsanız ve Tuzla diyaliz merkezleri arayışındaysanız sizler de Boğaziçi Diyaliz Merkezi’ni tercih edebilirsiniz. Diyaliz merkezimiz siz hastalarımıza ücretsiz servis ile evden alma ve eve bırakma hizmeti sunmaktadır. Böylece toplu taşıma ile uğraşmadan oldukça rahat bir şekilde hijyenik bir ortamda merkezimize ulaşım sağlama şansını elde edebilirsiniz. Boğaziçi Diyaliz Merkezi, siz hastalarımıza alanında uzman hekim kadrosu ile Tuzla diyaliz tedavisi hizmeti sunmaktadır. Sizler de diyaliz tedavisi hizmetimizden faydalanarak sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

 

Adres: Kaynarca, Sahil Blv No:49, 34890 Pendik/İstanbul

Tuzla Hemodiyaliz Merkezi

Boğaziçi hemodiyaliz merkezimiz Tuzla hemodiyaliz merkezleri arasında yer almakta olan özel bir kurumdur. Kurumumuzun SGK ile anlaşması mevcuttur ve sizler de bu sayede oldukça uygun fiyatlar karşılığında diyaliz tedavisi hizmeti alma fırsatını elde edebilirsiniz. Tuzla hemodiyaliz tedavisi sektöründe en iyi tedavi hizmetini sunan kurum Boğaziçi Diyaliz Merkezi olarak karşınıza çıkmaktadır. Kurumumuz yılları aşkın tecrübesi ile siz hastalarımıza en iyi şekilde en kaliteli hekim kadrosu ile hiç durmadan hizmet vermektedir. Boğaziçi Diyaliz Merkezi’nde oldukça hijyenik bir ortamda diyaliz tedavisi olma fırsatını elde edebilirsiniz. Tuzla özel diyaliz merkezleri arasında en son teknoloji ile yeni nesil diyaliz makineleri ile sizlere hizmet veren kurumumuzda içiniz rahat bir şekilde tedaviye devam edebilirsiniz. Güvenilir, temiz ve tecrübeli Tuzla özel hemodiyaliz merkezleri arıyorsanız sizler de hemen şimdi Boğaziçi Diyaliz Merkezi’ni tercih edebilir ve diyaliz merkezimizde oldukça sağlıklı bir ortamda tedavi görebilirsiniz. Boğaziçi Diyaliz Merkezi olarak biz siz hastalarımız için en ufak ayrıntıyı dahi dikkate alarak kurumumuzu her gün daha da geliştirmeye devam ediyoruz. Kurumumuzda tamamen sizin sağlığınıza uygun bir iklimlendirme sistemi kullanıyoruz. Buna ek olarak siz hastalarımıza hiçbir ücret farkı ödemeden en profesyonel ekip ile hizmet sunuyoruz. Sizler de uygun Tuzla diyaliz fiyatları arıyorsanız SGK ile anlaşması olan Boğaziçi Diyaliz Merkezi’ni tercih edebilirsiniz. Sizler de alanında uzman ve tecrübeli, profesyonel bir kadrodan hizmet almak istiyorsanız Tuzla diyaliz ücretleri arasında sizler için en uygun olanı Boğaziçi diyaliz merkezi olacaktır. Tuzla özel diyaliz merkezleri ücretleri arasında sizler için uygun fiyatlı olan ve son derece kaliteli hizmet sunan merkezimiz Boğaziçi Diyaliz Merkezi’dir. Sizler de Boğaziçi Diyaliz Merkezi ile oldukça kaliteli, profesyonel ve tecrübeli bir kadrodan hizmet alma şansını elde edebilirsiniz. Üstelik diyaliz makinesine bağlı kaldığınız sırada canınızın sıkılmaması için LCD TV ve Wi-Fi erişimi hizmeti de sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Sizler de tüm bu hizmetler ile oldukça konforlu ve hijyenik bir ortamda diyaliz tedavisi görmek istiyorsanız Boğaziçi Diyaliz Merkezi sizler için en doğru tercih olacaktır. Üstelik oldukça uygun Tuzla diyaliz seans ücreti ile sizler için rutin haline gelmiş olan bu tedaviyi en kaliteli şekilde alma şansına sahip olabilirsiniz. Bizler özel bir kurum olarak siz hastalarımızın sağlığını düşünerek her konuda sizler için en iyisini yapmak için çabalıyoruz. Sizler de yıllardır tecrübeye sahip olan profesyonel kadromuzdan en iyi diyaliz tedavisini almak için Boğaziçi Diyaliz Merkezi’ni tercih edebilir ve sağlığınız için en iyi kararı verebilirsiniz.

Böbrekler yeterince çalışamadığı zaman atık ürünler kanınızda birikir ve bunun sonucunda da fosfor, tuz, potasyum vb. mineraller vücuttan dışarı atılmamaya başlar. Bunların yanı sıra kreatinin ve üre değerleri de arttıkça vücutta halsizlik, güçsüzlük, kramp ve kaşıntı gibi pek çok problem yaşanmaya başlar. Kan basıncı tuz birikimine bağlı olduğu için kan basıncında yükselme görülebilir ya da vücutta ödem gelişebilir. Elbette bu yaşanan problemler ve belirtiler kişiden kişiye göre farklılık gösterebilmektedir. Böbrek yetmezliği uzun süre böbreğin fonksiyonlarını yerine getirememesi sonucunda ortaya çıkmaktadır. Böbrek nakli ne yazık ki hemen uygulanabilecek bir tedavi olmadığı için diyalize bağlanarak böbrek yetmezliği sonucu ortaya çıkan aksaklıkları düzeltmek söz konusudur.  Her geçen gün daha da hızlı bir şekilde gelişen teknoloji sayesinde artık diyaliz ile böbrek yetmezliği sorununa çözüm getirmek mümkün bir hale gelmiştir. Böbrek yetmezliği yaşayan kişiler diyaliz makinesi ile böbreklerinin yerine getiremediği fonksiyonları yerine getirir ve böylece hayatlarına sağlıklı bir şekilde devam eder. Böbrek yetmezliği tedavisi olmayan bir hastalık değildir, haftada birkaç gün diyaliz makinesine bağlanarak böbreklerin görevi yerin getirilebilir.

Galeri
Tuzla Diyaliz Merkezi