KURTKÖY DİYALİZ MERKEZİ

Sizler de eğer böbrek yetmezliği gibi bir problem yaşıyorsanız ve Kurtköy diyaliz merkezleri arayışı içindeyseniz gönül rahatlığı ile Boğaziçi Diyaliz Merkezi’ni tercih edebilirsiniz. Diyaliz merkezimiz özel bir kurumdur ve bu nedenle belirli sayıda hastaya hizmet vermektedir. Bundan dolayı son derece hijyenik bir ortamda hem sosyalleşerek hem de tedavi olabilirsiniz. Buna ilaveten kurumumuzda diyaliz makinesine bağlı olduğunuz sırada vakit geçirmeniz için sizlere LCD TV ve Wi-Fi erişim imkânı da sağlanmaktadır. Sizler de canınız sıkılmadan, rahat bir şekilde diyaliz tedavinizi devam ettirebilirsiniz. Kurtköy diyaliz tedavisi denince akla ilk gelen kurum olarak bizler siz hastalarımıza tamamen evinizin konforunda oldukça rahat bir tedavi süreci sunuyoruz. Üstelik bizler Boğaziçi Diyaliz Merkezi olarak siz müşterilerimize herhangi bir fark ücreti olmadan oldukça tecrübeli ve profesyonel bir sağlık kadrosu ile hizmet veriyoruz. Boğaziçi Diyaliz Merkezi’ni tercih ederek diyalize gitmeyi zor bir iş olmaktan çıkaran ücretsiz servis imkânlarından da yararlanabilirsiniz. Biz Boğaziçi Diyaliz Merkezi olarak siz hastalarımızı her alanda en iyi şekilde destekliyoruz. Sizlerin memnuniyeti, sağlığı ve rahatlığı için en ufak detaya bile dikkat ederek dizayn ettiğimiz kurumumuzda tamamen sağlıklı iklimlendirme sistemi kullanıyoruz.

Adres: Kaynarca, Sahil Blv No:49, 34890 Pendik/İstanbul

KURTKÖY HEMODİYALİZ MERKEZİ

Kurtköy hemodiyaliz merkezleri arasından bizi seçerek en tecrübeli hekim kadromuzdan en iyi hemodiyaliz hizmetini alma fırsatını elde edebilirsiniz. Bizler Boğaziçi Diyaliz Merkezi olarak her zaman siz hastalarımızın iyiliğini düşünüyoruz. Sizler de uygun fiyatlar ile Kurtköy hemodiyaliz tedavisi görebilir ve böbrek yetmezliğinin ortaya çıkardığı kötü sonuçları hafifletebilirsiniz. Etrafta çok fazla Kurtköy özel diyaliz merkezleri bulunmaktadır. Fakat Kurtköy özel hemodiyaliz merkezleri seçerken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Tercih ettiğiniz diyaliz merkezinin yeni nesil diyaliz makineleri kullanması, konforlu olması, tecrübeli kadroya sahip olması ve hijyenik bir ortama sahip olması oldukça önemli detaylar arasında yer almaktadır. Bir diyaliz merkezini seçerken bu hususlara oldukça dikkat etmek gerekir. Kurtköy diyaliz fiyatları kurumdan kuruma değişiklik gösterebilen bir konudur. Fakat Kurtköy diyaliz ücretleri açısından en uygunlarından biri de Boğaziçi Diyaliz Merkezi’dir. Çünkü özel diyaliz kurumumuzun SGK ile anlaşması bulunmaktadır ve bu yüzden uygun fiyatlar ile hizmet alma şansınız vardır. Sizler de Kurtköy özel diyaliz merkezleri ücretleri kıyaslayarak sizin için en uygun olanının biz olduğumuza karar verebilirsiniz. Siz hastalarımız için hem yılların tecrübesi ile hizmet sunuyoruz hem de sizleri de düşünerek fiyatlarımızı ortalama tutma çabası içindeyiz. Sizler de uygun Kurtköy diyaliz seans ücreti karşılığında Boğaziçi Diyaliz Merkezi’ni tercih edebilir ve bundan sonra sahip olacağınız sağlıklı ve mutlu günlerinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Boğaziçi Diyaliz Merkezi her zaman siz hastalarımızın konforunu ve sağlığını en yüksek noktada tutmak için çabalamaktadır. Sizler de bu konuda en iyi hizmeti almak için hiç şüphesiz bizi seçin.

Böbrekler vücudumuzda bulunan en önemli organlar olarak bilinmektedir. Çünkü böbreklerimiz vücudumuzdaki kanı toksinlerden, fazla tuzdan ve atıklardan arındıran ve vücudumuzda temiz kanın dolaşmasını sağlayan organlardır. Fakat bu organlarda meydana gelen bir bozulma büyük sonuçlar doğurabilir. Böbreklerinizde meydana gelen ve uzun süre devam eden rahatsızlıklar kronik böbrek rahatsızlıkları olarak karşımıza çıkar. Bu durumda diyaliz tedavisine başvurulması gerekir. Diyaliz tedavisi sayesinde vücudumuzdaki pis kan diyaliz makinesi aracılığıyla temizlenir ve vücuda gönderilir. Diyaliz tedavisi alırken önemli olan şeylerden birisi de seçilen diyaliz merkezidir. Diyaliz tedavisi tekrar gerektiren rutin bir tedavi olarak karşımıza çıkmaktadır.  Diyaliz makinesine haftada birkaç kez bağlanılması gerektiği için diyaliz merkezinin konforu ve sıhhî olup olmaması oldukça önemli detaylardır. Sizler de eğer sıhhî, konforlu ve profesyonel bir ortam arıyorsanız Boğaziçi Diyaliz Merkezi’ni tercih edebilirsiniz. Boğaziçi Diyaliz Merkezi’ni tercih ederek sizler de oldukça kaliteli ve profesyonel bir hekim kadrosundan kaliteli bir hizmet alma şansına sahip olabilirsiniz. Boğaziçi Diyaliz Merkezi yılları aşkın tecrübesi ile siz hastalarımıza her geçen gün daha da kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Böbrek yetmezliği problemi yaşayan biriyseniz sizler de diyaliz hizmeti alarak böbreklerinizin yerine getiremediği fonksiyonları diyaliz makinesi ile tamamlayabilirsiniz.

Kurtköy diyaliz merkezi