<style>.lazy{display:none}</style> Hakkımızda -

Hakkımızda

Sağlınız için Buradayız!

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi hasta odaklı yaklaşımı, seçkin hekim kadrosu ve sağlık personeli, modern tıp teknolojileri ile donatılmış; aynı zamanda hasta konforunun gözetildiği konsept anlayışıyla Ekim 2008‘de kurulmuş ve Kasım 2008’de hasta kabulüne başlamıştır.

Toplam 7 kattan oluşmuş binamızın 3 katında, Hemodiyaliz tedavisi, 50 adet Hemodiyaliz Makinası ve On-Line su arıtma sistemi ile kaliteyi ön planda tutan, hasta memnuniyeti anlayışıyla insan sağlığına ayrıcalıklı hizmet vermek üzere yapılandı.

Hasta rahatı düşünülerek tasarlanmış merkezimizde, çağın gereklerine uygun hizmet anlayışıyı, kesintisiz bir şekilde sunulmaktadır. 

Hakkımızda

Sağlıklı İklimlendirme

WIFI

LCD TV

Servis

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi olarak temel prensip; gelişen teknolojiyi sürekli takip etmek, tedavi yöntemlerini sürekli ileriye götüren tıp teknolojilerini benimseyerek hastalarımıza daha iyi ve güvenli Hemodiyaliz hizmeti vermektir.

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi ailesi olarak, diyaliz hastalarının tedavilerini tecrübeli Hekim kadrosunun yaptığı; bilgili, güler yüzlü, deneyimli hemşirelik hizmetinin alındığı merkezimizin çatısı altında görev alan tüm çalışanlarıyla, hastalarımızı sağlıklı bir geleceğe taşımayı ve bu kutsal görevin bilinciyle, başarıyı daha üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyoruz.

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi, İstanbul Pendik’te kolay ulaşılır, merkezi lokasyonda konumlanmış olup, 2015-2016 yılları arası inşaatı tamamlanan yeni ek binasıyla daha da büyüyerek, hizmetine devam etmektedir.