<style>.lazy{display:none}</style> İstanbul Evde Diyaliz Hizmeti -

İstanbul Evde Diyaliz Hizmeti

İstanbul evde diyaliz merkezinde hastalar için gerçekleştirilen tedavilerin aynı şekilde evde yapılabilmesini sağlar. Ülkemizde evde diyaliz hizmetini sunan oldukça az sayıda firma bulunur.

Merkeze gelmek zorunda kalmadan evde tedavi görebileceğiniz hizmet size daha esnek saatlerde uygulanan bir yöntem sunar. Tedavi sürecinde kendinizi daha özgür hissedersiniz. Diyaliz hizmetini almak için evinizden çıkmak zorunda kalmazsınız. Evde tedavi sırasında uzmanlar yanlarında portatif hemodiyaliz cihazları getirirler.

Uygulanan tedavi yönteminin diyaliz merkezinde aldığınız tedaviden hiçbir farkı olmaz. Tedavi süreciyle ilgili bilgi almak için merkezimizi aramanız yeterli olur. Bilgi alma sonrasında evde diyalize başlamaya karar verirseniz ilk olarak ikametinize gelinerek gerekli hazırlıklar gerçekleştirilir. İstanbul ev diyalizi ülkemizde sayısı 70 bini bulan diyaliz hastaları için oldukça avantajlı bir hizmettir.

Evde diyalizin doğru şekilde uygulanması için donanım ve ekip tam olmalı ve tedavi sürecini takip edecek olan kişiler alanında uzman olmalıdır. Ülkemizde olduğu gibi dünyada da pek çok hasta evde diyalizin uygulanmasını tercih etmektedir. Evde olmasının en büyük avantajlarından biri diyaliz makinesine bağlı olunan sürenin daha uzun olmasıdır.

Adres: Kaynarca, Sahil Blv No:49, 34890 Pendik/İstanbul

İstanbul Ev Hemodiyalizi

Son yıllarda yaşadığımız pandemi dolayısıyla da evde sunulabilen tedavi birçok hasta için oldukça yararlı olmuştur. Evde tedavinin yıllar içerisinde çok daha yüksek sayıya ulaşacağı uzmanlar tarafından da kabul edilmektedir. Hava şartları her zaman uygun olmadığı için diyaliz merkezine transfer yapılırken sıkıntılar yaşanabilir.

Büyük şehirde yaşadığınızda eğer saatini doğru şekilde ayarlayamazsanız trafik problemi büyük ölçüde yaşanmaktadır. Hastalar diyalize düzenli bir şekilde girmek zorunda olduğundan dolayı tüm bu olumsuz durumların yaşanması süreci de olumsuz etkileyebilir. Bu sebeple evde tedavi tüm dış etkenlerden kaynaklı olumsuzlukların ortadan kalkmasını sağlar.

İstanbul ev hemodiyalizi böbrek yetmezliği olan hastaların tedavisinde ülkemizde son yıllarda oldukça fazla oranda uygulanan bir tedavi biçimidir. Hastalar için ev ve iş hayatları sebebiyle diyaliz merkezine çok sık gitmeleri zor olabilir.

Hayatlarını çok fazla etkilememesi için evde diyalizin uygulanmasını tercih edebilirler. Evde tedavi gördüğünüzde zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Hastalar için ve tedavi süreci için oldukça avantajlı bir çıkış yolu sunar. Hastane ortamına girdiğinizde ne kadar korunsanız da enfeksiyon kapma riskiniz her zaman bulunur. İstanbul evde diyaliz sizin bu enfeksiyonlardan uzak bir şekilde tedavi görmenizi sağlar.

Gündelik hayatınızda herhangi bir programınızı değiştirmek zorunda kalmadan diyaliz tedavinize devam edebilirsiniz. Eviniz sizin için en rahat ve güvenli hissettiğiniz yer olduğundan tedavi süreci de sizin için daha stressiz ve verimli bir şekilde devam eder. Evde diyaliz sürecine başlamak için merkezimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Galeri
İstanbul Evde Diyaliz