<style>.lazy{display:none}</style> Güzelyalı Diyaliz Merkezi -

Güzelyalı Diyaliz Merkezi

Böbrek yetmezliği problemi yaşıyorsanız ve Güzelyalı diyaliz merkezleri arıyorsanız sizler için en doğru seçim hiç kuşkusuz Boğaziçi Diyaliz Merkezi olacaktır. Sizler de Boğaziçi Diyaliz Merkezi’ni tercih ederek oldukça kaliteli bir şekilde diyaliz tedavisi hizmeti alma fırsatını elde edebilirsiniz. Diyaliz merkezimizde siz hastalarımızın konforu ve sağlığı düşünülerek tasarımlar buna göre yapılmıştır. Diyaliz merkezimiz tamamen özel bir merkezdir ve iklimlendirme sistemi dahi siz hastalarımızın sağlığına uygun şekilde tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra diyaliz uzun süren bir uygulama olduğu için bu süreç boyunca sıkılmamanız için sizlere LCD TV ve Wi-Fi erişimi hizmeti de sunulmuştur. Sizler de LCD TV sayesinde gün içerisinde takip ettiğiniz programları ya da dizileri izleyebilir ya da tercihen telefon veya tabletiniz üzerinden internette vakit geçirme olasılığını değerlendirebilirsiniz. Bu hizmetler sayesinde uzun süren tedavi sürecinde sıkılmayarak stres faktöründen de uzaklaşma fırsatı bulabilirsiniz. Ücretsiz servis hizmetimiz ile toplu taşıma stresinden uzak ve güvenli bir şekilde kurumumuza gelip gidebilirsiniz. Güzelyalı diyaliz tedavisi kurumumuz Boğaziçi Diyaliz Merkezi’nde tamamen yeni nesil teknoloji ile donatılmış makineler ile sürdürülmektedir. Yeni nesil teknoloji ile donatılan bu diyaliz makineler ile sizler de içiniz rahat bir şekilde son derece diyaliz tedavisi hizmeti alma şansını elde edebilirsiniz.

Adres: Kaynarca, Sahil Blv No:49, 34890 Pendik/İstanbul

Güzelyalı Hemodiyaliz Merkezi

Güzelyalı hemodiyaliz merkezleri arasında en kaliteli ve en profesyonel şekilde hizmet sunan diyaliz merkezi Boğaziçi Diyaliz Merkezi’dir. Sizler de Boğaziçi Diyaliz Merkezi’ni tercih ederek son derece profesyonel ve alanında uzman hekim kadrosundan en iyi şekilde diyaliz tedavisi hizmeti alma fırsatını elde edebilirsiniz. Güzelyalı hemodiyaliz tedavisi olarak siz hastalarımıza Boğaziçi Diyaliz Merkezi olarak en iyi şekilde hizmet sunmaktayız. Güzelyalı özel diyaliz merkezleri arasından sizler de Boğaziçi Diyaliz Merkezi ayrıcalığını yaşamak için bizi tercih edebilirsiniz. Güzelyalı özel hemodiyaliz merkezleri böbrek yetmezliği yaşayan hastalara hemodiyaliz tedavisi hizmeti sunmaktadır. Diyaliz merkezimiz periyodik aralıklarla temizlenerek siz hastalarımıza son derece steril bir ortam sağlamaktadır.  Uygun Güzelyalı diyaliz fiyatları ile sizler de rahatça diyaliz tedavisi hizmeti alabilirsiniz. SGK anlaşmasının sağladığı en uygun Güzelyalı diyaliz ücretleri ile diyaliz tedavisi almak istiyorsanız fark ücreti olmadan tecrübeli ve ilgili bir kadroyla tedavi veren Boğaziçi Diyaliz Merkezi’ni tercih edebilirsiniz. Güzelyalı özel diyaliz merkezleri ücretleri kurumdan kuruma değişiklik gösterse de siz hastalarımıza en iyi fiyatlar dâhilinde en kaliteli hizmeti sunacağımızı temin ederiz. Sizler de uygun Güzelyalı diyaliz seans ücreti karşılığında güler yüzlü ve profesyonel personel kadrosu ile sizlere en iyi şekilde hizmet sunan Boğaziçi Diyaliz Merkezi’ni tercih edebilir ve en kaliteli hizmeti alma şansını elde edebilirsiniz.

Böbreklerimizin en önemli ve en temel görevi ağız yoluyla dışarıdan aldığımız gıdaların sindirilmesi sonucunda ortaya çıkan bazı atık ve zararlı maddeleri üre yolu ile süzerek dışarıya atılmasıdır. Böbreklerin bu görevi sayesinde kanda zararlı toksinler ve atık maddeler birikmez. Vücudumuzda daima temiz kan dolaşır. Ama ne yazık ki bazı bireylerde gerek genetik ya da doğuştan sebepli ya da sonradan meydana gelen sorunlar sonucunda böbrek problemleri ortaya çıkabilmektedir. Böbreklerde meydana gelen problemler bazen son derece ciddi olabilir ve bunun sonucunda böbrekler neredeyse fonksiyonlarının %90’a yakınını yerine getiremez. Bu denli fonksiyonlarını yerine getiremeyen böbrekler ne yazık ki kanı temizleyemez ve vücuda yarardan çok zararı dokunur. Büyük ölçüde zarar görmüş böbrekler, artık fonksiyonlarını yerine getirememeleri nedeniyle diyaliz makinesine ihtiyaç duyar. Diyaliz makinesi sayesinde böbreğin yerine getiremediği fonksiyonları diyaliz makineleri yerine getirmeye çalışır. Böbrek yetmezliği problemi yaşayan kişilere bu alanda hizmet veren diyaliz merkezleri de bulunmaktadır. Diyaliz merkezlerini seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalardan en önemlisi diyaliz merkezinin konforlu ve güvenilir olmasıdır. Bir diyaliz merkezinde bulunan hekimlerin alanında uzman ve profesyonel kişilerden oluşması gerekmektedir.  Ancak bu şekilde bir diyaliz tedavisi güvenilir bir şekilde sürdürülebilir. Eğer sizler de alanında uzman ve tecrübeli bir ekipten hizmet almak istiyorsanız gönül rahatlığı ile Boğaziçi Diyaliz Merkezi’ni tercih edebilirsiniz. Boğaziçi Diyaliz Merkezi, siz hastalarımıza alanında uzman ve son derece kaliteli kadrosuyla en iyi şekilde hizmet sunmaktadır.

Galeri
Güzelyalı Diyaliz Merkezi